Bogaty przekrój implantów i instrumentów NovaSpine

Nasze portfolio obejmuje bogaty przekrój implantów i instrumentów marki NovaSpine – zaprojektowanych i wyprodukowanych przez siostrzaną spółkę z Francji. Posiada ona ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia w branży chirurgii kręgosłupa, zapewniając wysokowydajne, w pełni bezpieczne, certyfikowane produkty gwarantujące doskonałe wyniki długoterminowe.

Pionierskie i rewolucyjne produkty gwarantujące pełne bezpieczeństwo pacjentów

 
Misją NovaSpine jest zapewnienie pacjentom, wymagającym specjalistycznej pomocy w zakresie leczenia chorób kręgosłupa, najbardziej innowacyjnych i pionierskich rozwiązań spełniających równocześnie surowe wymogi bezpieczeństwa. W tym celu nie ograniczamy się jedynie do dystrybucji produktów własnych. Poszukujemy i nawiązujemy współpracę z wiodącymi firmami medycznymi, cenionymi na świecie ze względu na nowatorstwo i rewolucyjność swoich wyrobów. Następnie dokładamy wszelkich starań, aby upowszechnić je na rynku środkowoeuropejskim.

Oferta NovaSpine, nieustannie wzbogacana o najnowocześniejsze rozwiązania dostępne w dziedzinie leczenia chorób kręgosłupa, w połączeniu z kompleksowymi usługami świadczonymi przez naszych przedstawicieli z nieustającą pasją, gwarantują sukces operatorom i pacjentom!